הולך על הרוח - השקה חיפאית למהדורה העברית

הולך על הרוח מאת סלמאן נאטור- השקה חיפאית למהדורה העברית


הולך על הרוח- הוא שמו של הספר במהדורה העברית לספרו של סלמאן נאטור ז"ל שנפטר לפני למעלה משנה. באירוע ההשקה החגיגי התקבצו אומנים, אנשי רוח, בני משפחה וחברים למקצוע לקרוא קטעים מן הספר, לספר על סלמאן הסופר והעיתונאי ועל סלמאן האיש.
באירוע השתתפו נאדה נאטור, אלמנתו, שקראה מספרו וסיפרה על מעט על עבודתו, יהונתן מנדל, מתרגם הספר וחברו הקרוב, השחקן יוסוף אבו ורדה שקרא קטעים מספרו והמוסיקאי חביב חנא שחאדה שהיה חבר קרוב וקולגה.  
 
על הספר:
שלוש יצירות של סלמאן נאטור מכונסות לרומן מסעות מובילות את הקוראים בשבילים לא מוכרים –ולעתים סמויים מן העין – של הארץ, של המולדת ושל הזיכרון. שלושת החלקים פורשים מפה שכמוה לא  הכרנו; מרחבים המעורסלים זה בזה כבמעשה קסם בשל תעתועי הזמן הגלוי והזמן הנסתר. הדרך מדאלית אלכרמל לפריז עוברת דרך אלח'יריה, והדרך בין נצרת לשכם עוברת דרך לונדון ורומא. זהו מסע אל היהודי, אל הערבי ואל מה שביניהם. אלקֻדס וירושלים, בּיסאן ובית שאן, חיפה וחיפא. הסיפורים שמתגבהים זה על גבי זה –באיפוק, באירוניה, בהומור, אבל גם בכאב – מתלכדים לכדי נכס תרבותי יוצא דופן עבור אלו היושבים בארץ ועבור אלו החולמים עליה.
 
להזמנת הספר הולך על הרוח מאת סלמאן נאטור במחיר של 76 ₪ כולל משלוח נא לשלוח אימייל עם מספר טלפון ל     adi.olambooks@gmail.com ולציין קוד – בית הגפן

תודה על פנייתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.